ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ #2 για φοιτητές/ριες και αποφοίτους/ες του Τμήματος Θεάτρου ΑΠΘ

18 / 06 / 2023

Στο πλαίσιο του 7ου Πανελλήνιου Θεατρολογικού Συνεδρίου που οργανώνει το Τμήμα Θεάτρου από τις 27 Σεπτεμβρίου μέχρι και την 1 Οκτωβρίου 2023, θα θέλαμε να συμπεριλάβουμε την παρουσίαση τριών παραστάσεων που έχουν πραγματοποιηθεί και αξιολογηθεί μέχρι τις 30 Ιουνίου ως διπλωματικές εργασίες Υποκριτικής/Σκηνοθεσίας. Όσες/οι φοιτήτριες/ες και απόφοιτες/οι της Σχολής μας ενδιαφέρεστε να συμμετάσχετε παρακαλούμε να στείλετε την πρόταση σας μέχρι 5 Ιουλίου στη διεύθυνση:
synedrio7.stage@gmail.com
Η πρότασή σας θα πρέπει να περιέχει:

Τίτλο παράστασης
Συντελεστές
Σύντομη περιγραφή του έργου
Ονοματεπώνυμο επόπτη/τριας  καθηγητή/τριας και βαθμολογητών
Διάρκεια της παράστασης
Προωθητικό υλικό (εάν υπάρχει)