19 / 09 / 2022

Καλώς ήρθατε στο Τμήμα Θεάτρου.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι:

Οι εισαγόμενοι, επιτυχόντες α) πανελλαδικών εξετάσεων (συμπεριλαμβανομένης της ειδικής κατηγορίας Ελλήνων πολιτών της μουσουλμανικής μειονότητας Θράκης) και β) της ειδικής κατηγορίας ατόμων που πάσχουν από σοβαρές παθήσεις, ακαδ. έτους 2022-2023, και εγγραφέντες στην πλατφόρμα του ΥΠΑΙΘ εντός της καθορισμένης προθεσμίας εγγραφών (1-9 Σεπτεμβρίου) θα καταχωρήσουν τα στοιχεία τους και θα ανεβάσουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά (φωτοτυπία αστυνομικής ταυτότητας, φωτογραφία, εκτύπωση ΑΜΚΑ, Υπεύθυνη Δήλωση) στην πλατφόρμα του ΑΠΘ https://register.auth.gr από 20 έως 26 Σεπτεμβρίου.

Στην ιστοσελίδα του Τμήματος Σπουδών έχει αναρτηθεί κεντρική ανακοίνωση  με λεπτομέρειες σχετικές με τα στάδια ολοκλήρωσης της διαδικασίας, στην οποία μπορείτε να ανατρέξετε.

Η ταχυδρομική διεύθυνση που μπορούν να αποσταλούν οι υπεύθυνες δηλώσεις είναι:

Γραμματεία Τμήματος Θεάτρου

Εγνατία 122

54622 Θεσσαλονίκη
(παρακαλούμε να μην παραλείψετε να βάλετε την απαραίτητη ένδειξη  στον φάκελο).

Οι ώρες επικοινωνίας της Γραμματείας με τους φοιτητές είναι 11.00 έως 13.00.

Ευχόμαστε σε όλους τους φοιτητές και τις φοιτήτριες καλή αρχή στις ακαδημαϊκές σας σπουδές.