ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ (ΠΡΟΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΟ)

19 / 02 / 2022

Λόγω του μεγάλου αριθμού συμμετεχουσών και συμμετεχόντων και των ειδικών συνθηκών  που επιβάλλει η πανδημία,  τα μαθήματα του Προαπαιτούμενου της Υποκριτικής κατεύθυνσης (ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ)  θα διεξαχθούν, όπως και τις προηγούμενες χρονιές, σε χρόνο που θα ανακοινωθεί ανάλογα με τη γενικότερη επιδημιολογική κατάσταση.

Οι δηλώσεις του μαθήματος θα γίνουν κανονικά στην προθεσμία των δηλώσεων και των υπόλοιπων μαθημάτων του εαρινού εξαμήνου.

Προϋπόθεση για τη συμμετοχή στο μάθημα, όταν αυτό πραγματοποιηθεί, είναι η έγκαιρη δήλωσή του.

Καμία και κανένας δε θα γίνει δεκτός εάν δεν έχει δηλώσει το μάθημα.