ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ

Το Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης του Τμήματός μας θα ξεκινήσει το 2024 και θα υπάρχουν οι εξής τρεις περίοδοι άσκησης:

Α’ ΠΕΡΙΟΔΟΣ  8 ΙΑΝ – 7 ΑΠΡΙΛΙΟΥΒ΄ ΠΕΡΙΟΔΟΣ  1 ΜΑΡΤΙΟΥ – 31 ΜΑΐΟΥ,
Γ’ ΠΕΡΙΟΔΟΣ  25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ – 24 ΙΟΥΛΙΟΥ.

Θα υπάρξει εκ νέου ανακοίνωση στα τέλη Οκτωβρίου για zoom meeting με το Γραφείο Πρακτικής Άσκησης για όσ@ ενδιαφέρονται προκειμένου να σας ενημερώσουμε για  όλες τις απαιτούμενες διαδικασίες. Μέχρι τότε θα ήταν εξαιρετικά χρήσιμο να δείτε όλες τις πληροφορίες σχετικά εδώ:
Διαβάστε προσεκτικά τα pdf και σημειώστε ό,τι σας δημιουργεί απορία για να το συζητήσουμε.

Η Επιστημονικά Υπεύθυνη του Προγράμματος Πρακτικής Άσκησης.
Χριστίνα Χατζηβασιλείου