18 / 11 / 2021

Η τελετή ορκωμοσίας του Τμήματος Θεάτρου θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 30 Νοεμβρίου και ώρα 14.00, στο θέατρο ΚΛΕΙΩ.

Ο/Η κάθε ορκιζόμενος/η μπορεί να συνοδεύεται από 3 άτομα το ανώτερο.

Εξαιτίας του ισχύοντος υγειονομικού πρωτοκόλλου, τόσο οι ορκιζόμενοι όσο και οι συνοδοί τους, για την είσοδο στο κτίριο του Τμήματος, θα πρέπει απαραιτήτως να επιδείξουν πιστοποιητικό εμβολιασμού ή νόσησης ή βεβαίωση αρνητικού PCR ή rapid test εντός των προηγουμένων 48 ωρών.

Καθ’ όλη τη διάρκεια της τελετής η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική.

Η προσέλευση σας παρακαλούμε να ολοκληρωθεί έως τις 13.30  ώστε να καταθέσετε στη γραμματεία τα απαραίτητα έγγραφα, σύμφωνα με την προηγούμενη ανακοίνωση.

Εάν υπάρχει περίπτωση που ορκιζόμενος/η δεν μπορεί να παραστεί λόγω ανωτέρας βίας, παρακαλούμε να επικοινωνήσει με τη Γραμματεία του Τμήματος.