ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ (Προαπαιτούμενο)

17 / 09 / 2021

Αγαπητές φοιτήτριες και αγαπητοί φοιτητές

Σύμφωνα με τους υγειονομικούς κανονισμούς, για την διεξαγωγή των μαθημάτων θα πρέπει κατά την προσέλευσή σας να είστε εφοδιασμένοι με πιστοποιητικό εμβολιασμού, ή βεβαίωση νόσησης ή rapid test, καθώς και με την αστυνομική σας ταυτότητα.

Προκειμένου να εξασφαλίσουμε τις καλύτερες δυνατές συνθήκες υγιεινής και προστασίας, παρακαλούμε να φροντίσετε για τα εξής:

•Να μη συνωστίζεστε κυρίως κατά την ώρα άφιξης και αποχώρησης  όπως και στη διάρκεια των διαλειμμάτων. Παράκληση να μένετε κατά το δυνατόν έξω από το κτίριο.

•Να φοράτε όλοι μάσκες (εκτός φυσικά από την ώρα της εξέτασης).

•Να είστε εφοδιασμένοι με κάλτσες γιατί δε θα μπει κανένας μέσα στις αίθουσες με τα παπούτσια.

•Να μην χρησιμοποιήσετε το ασανσέρ (ακόμα και για τον 6ο).

• Έξω από κάθε αίθουσα θα υπάρχει αντισηπτικό το οποίο και θα χρησιμοποιείτε πριν από την είσοδο και κατά την έξοδό σας.

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΔΩ