Το e-learning είναι μια διαδικτυακή πλατφόρμα υποστήριξης των μαθημάτων. Εδώ οι φοιτητές και οι φοιτήτριες μπορούν να βρουν, εκτός από τις βασικές πληροφορίες για το κάθε μάθημα (syllabus, μέρα, ώρα και αίθουσα διδασκαλίας), ποικίλο εκπαιδευτικό υλικό: διδακτικές σημειώσεις, άρθρα, ppt, φυλλάδια μαθημάτων, πληροφορίες για τις εξετάσεις κ.ά. Επίσης, μέσω της πλατφόρμας, μπορούν να καταθέτουν εργασίες στα μαθήματα που προβλέπουν αυτήν τη λειτουργία.

Για την είσοδό στις σελίδες του e-learning, απαιτούνται τα στοιχεία του ιδρυματικού λογαριασμού (πανεπιστημιακό email).

Είσοδος στο e-learning του Τμήματος Θεάτρου